YATIRIMLARIMIZ TARİHÇE KÜLTÜREL FAALİYETLER SOSYAL HİZMETLER TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIF KAYITLARI ARŞİVİ TAŞINIR VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI VAKIFLAR HAKKINDA VAKIF NASIL KURULUR? BEYANNAME VE BİLDİRİMLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ VGM ETİK KOMİSYONU HİZMET STANDARTLARI YAYINLAR PLAN, PROGRAM ve RAPORLAR İDARİ BİRİM KİMLİK KODLARI MALİ TABLOLAR
 
İhale İlanları
[1] Bina Yapımı [6] Eski Eser Onarımı [2] Eski Eser Proje Temini [1] Bina Onarımı [9] Kiralık Gayrimenkuller [2] Yapım Onarım Karşılığı Kiralama [1] Hizmet Alımı
İhale İlanları
 
 
 
 
 
 
 
Haberler
DÜNYA VAKIFLAR KONFERANSI YAPILDI.
 
 
Dünya Vakıflar Konferansı, Başbakan Yardımcımız Sayın Bülent Arınç tarafından başlatıldı.

23-24 Eylül 2013 tarihlerinde İstanbul wow convention center da gerçekleşecek olan Dünya Vakıflar Konferansı, Başbakan Yardımcımız Sayın Bülent Arınç tarafından başlatıldı.

 

VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜNCE DÜZENLENEN
DÜNYA VAKIFLAR KONFERANSI İÇİN 5 KITADAN 40’TAN FAZLA VAKIF YÖNETİCİSİ VE AKADEMİSYEN,
VAKIF MEDENİYETİNİN SİMGESİ İSTANBUL’DA
BİRARAYA GELİYOR.
 
Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından 23-24 Eylül 2013 (Pazartesi/Salı) tarihlerinde WOW Convention Centre’da düzenlenecek olan “Dünya Vakıflar Konferansı” na katılmak üzere 5 farklı kıtadan vakıf yöneticileri ve vakıf konusunda çalışması bulunan akademisyenler İstanbul’a gelecek. 40’ın üzerinde katılımcı ile gerçekleştirilecek olan Konferans, vakıf alanında, dünya üzerindeki farklı tecrübelerin paylaşılması amacıyla düzenleniyor.
Başbakan Yardımcımız Sayın Bülent ARINÇ tarafından açılışı yapılacak olan Dünya Vakıflar Konferansında Vakıflar Genel Müdürü Sayın Dr. Adnan ERTEM de bulunacak.  
Dünya Vakıflar Konferansı’nda dünya üzerindeki vakıf yapılanmaları, vakıf tanımlamaları, yasal düzenlemeler ve uygulamalar, ulusal ve uluslar arası faaliyetler ile doğu ve batıda çağdaş vakıf uygulamaları gibi çeşitli başlıklar altında bildiriler sunulacak.
 
 
Detaylı Bilgi İçin: http://organizations.vgm.gov.tr
Yer: WOW Convention Centre, Yeşilköy / İstanbul
Tarih: 23-24 Eylül 2013
Açılış: 23 Eylül 2013 Saat: 09.30


Fotoğraf Galerisi
01
02