DİL:

KURUMSAL

TARİHÇE TEŞKİLAT YAPISI VAKIF KAYITLAR ARŞİVİ MALİ TABLOLAR PLAN,PROGRAM VE RAPORLAR VGM ETİK KOMİSYONU

FAALİYETLER

HAYIR HİZMETLERİ YATIRIMLAR KÜLTÜREL FAALİYETLER ULUSLARARASI FAALİYETLER RESTORE EDİLEN TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI

VAKIFLARIMIZ

VAKIFLARIMIZ

VAKIF İŞLEMLERİ

VAKIF NASIL KURULUR ? VAKIF SORGULAMA BEYANNAME - BİLDİRİM, İSTİSNA VE MUAFİYETLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ ULUSAL RİSK DEĞERLENDİRME PROJESİ (MASAK) VAKIFLARIN E_TEBLİGAT ADRESLERİ

YAYINLAR

YAYINLAR

MEVZUAT

MEVZUAT

BİLGİ EDİNME

BİLGİ EDİNME MEVZUATI İLİŞKİLİ BAĞLANTILAR SIKÇA SORULAN SORULAR

İLETİŞİM

İLETİŞİM

GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI
TR - EN

BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN AHMET MİSBAH DEMİRCAN VE GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN BURHAN ERSOY PERSONELİMİZLE BULUŞTU

1.12.2021
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız Sayın Ahmet Misbah Demircan ve Genel Müdürümüz Sayın Burhan Ersoy, Resim ve Heykel Müzesi’nde düzenlenen motivasyon buluşmasında Genel Müdürlük ve Ankara Bölge Müdürlüğü personelimizle bir araya geldi. Devlet Tiyatroları’nın Genel Müdürlüğümüz için özel olarak hazırladığı vakıf ve merhamet temalı tiyatro oyununun sahnelendiği etkinlikte Dr. Şaban Kızıldağ da “Mazeret Yok” adlı performans sunumunu gerçekleştirdi.
Program açılışında konuşan Sayın Ersoy, Genel Müdürlük olarak faaliyetlerimizin insan odaklı olduğunu ve söz konusu insan hayatı olduğunda çalışanların daha fazla işbirliği içinde olmaları gerektiğini ifade ederek çalışma hayatında iletişimin önemine vurgu yaptı. Ersoy ayrıca, Vakıflar Genel Müdürlüğü yöneticileri olarak, çalışanların sağlığı ve güvenliğini, iş önceliğinde en başta gördüklerini söyledi ve önceliklerden birinin de “doğru insanları doğru işe kanalize ederek, karşılıklı sorumluluk anlayışının yerleştiği bir kültür oluşturmak” olduğunu ifade etti.
Programda konuşma yapan Bakan Yardımcımız Sayın Demircan da Vakıflar Genel Müdürlüğü çalışanları olarak ne kadar özveriyle çalışıldığını vurgulayarak personelimize teşekkürlerini sundu.
YÜKLENİYOR

"Vakıflarla ilgili konulara gelince; bilinmektedir ki vakıflar memleketimizin mühim bir servetini teşkil eder. Bu servetten millet ve memleketin gerektiği şekilde istifade edebil​mesi için Şer'iyye Vekâletiyle beraber bütün Bakanlar Kurulunun ve hatta Yüce Meclisin bu hususu ehemmiyetle tetkik ile bu büyük müessesenin haraplıktan korunmasını ve memlekete faydalı bir hale konulmasını temenni eylerim."

Mustafa Kemal ATATÜRK

1 Mart 1922, TBMM

Devamını Oku »

"Vakfedenin şartı, Allah ve Resulü’nün sözü gibidir."

SİNAN AKSU

Vakıflar Genel Müdürü

 

 

"Vakıflar iyilik ve takvada yarışınız ilahi emrinin tecessüm etmiş halidir."

Recep Tayyip ERDOĞAN

TC.CUMHURBAŞKANI

 

 

"Bizim medeniyetimizdeki vakıf anlayışı, onun bizlere kazandırdığı manevi şuurun teşekkülüdür"


MEHMET NURİ ERSOY
Kültür ve Turizm Bakanı

BASINDA VGM TV'DE VGM
DUYURULAR
TÜM DUYURULAR »