DİL:

KURUMSAL

TARİHÇE TEŞKİLAT YAPISI VAKIF KAYITLAR ARŞİVİ MALİ TABLOLAR PLAN,PROGRAM VE RAPORLAR VGM ETİK KOMİSYONU

FAALİYETLER

HAYIR HİZMETLERİ YATIRIMLAR KÜLTÜREL FAALİYETLER ULUSLARARASI FAALİYETLER RESTORE EDİLEN TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI

VAKIFLARIMIZ

VAKIFLARIMIZ

VAKIF İŞLEMLERİ

VAKIF NASIL KURULUR ? VAKIF SORGULAMA BEYANNAME - BİLDİRİM, İSTİSNA VE MUAFİYETLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ ULUSAL RİSK DEĞERLENDİRME PROJESİ (MASAK) VAKIFLARIN E_TEBLİGAT ADRESLERİ

YAYINLAR

YAYINLAR

MEVZUAT

MEVZUAT

BİLGİ EDİNME

BİLGİ EDİNME MEVZUATI İLİŞKİLİ BAĞLANTILAR SIKÇA SORULAN SORULAR

İLETİŞİM

İLETİŞİM

GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI
TR - EN

HAYIR HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI HİZMET İÇİ EĞİTİMİ ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

8.11.2022

Genel Müdürlüğümüz Hayır Hizmetleri Daire Başkanlığı, Merkez ve Taşra Teşkilatı personelimize yönelik, hizmet içi eğitim kapsamında 31-04 Kasım 2022 tarihlerinde   Antalya’da eğitim semineri düzenledi.

Açılış konuşmasını Genel Müdür Yardımcımız Sayın Aydın Cem ASLANBAY’IN gerçekleştirdiği programda, “2022/16 sayılı Hayır Hizmetleri genelgesinde değişiklikler, muhtaç aylığı hizmeti, kuru gıda ve imaret hizmetleri, eğitim yardımı ve hayrat taşınmazların tahsisi hizmeti yanı sıra, vakfiyelerde yer alan hayır şartları, sosyal yardımlarda gönüllülüğün önemi, paylaşma kültürü ve hayırseverliğin önemi, yurt içi yardımları” alanlarında kapsamlı bir eğitim programı sunuldu.

Seminerde, Bölge   Müdürlükleri Hayır Hizmetleri şubelerinde çalışan personelin kurumsal iletişim ve motivasyonunu arttırmaya yönelik çeşitli sosyal etkinlikler düzenlendi. Ayrıca programda stres altında çalışma, etkili iletişim, empati ve nezaket kuralları gibi kişisel gelişim eğitimleri de verildi.

Aileleriyle birlikte katılım sağlayan personellerin çocuklarına Genel Müdür Yardımcımız Aydın Cem ASLANBAY   hediye takdimlerinde bulundu.

YÜKLENİYOR

"Vakıflarla ilgili konulara gelince; bilinmektedir ki vakıflar memleketimizin mühim bir servetini teşkil eder. Bu servetten millet ve memleketin gerektiği şekilde istifade edebil​mesi için Şer'iyye Vekâletiyle beraber bütün Bakanlar Kurulunun ve hatta Yüce Meclisin bu hususu ehemmiyetle tetkik ile bu büyük müessesenin haraplıktan korunmasını ve memlekete faydalı bir hale konulmasını temenni eylerim."

Mustafa Kemal ATATÜRK

1 Mart 1922, TBMM

Devamını Oku »

"Vakfedenin şartı, Allah ve Resulü’nün sözü gibidir."

SİNAN AKSU

Vakıflar Genel Müdürü

 

 

"Vakıflar iyilik ve takvada yarışınız ilahi emrinin tecessüm etmiş halidir."

Recep Tayyip ERDOĞAN

TC.CUMHURBAŞKANI

 

 

"Bizim medeniyetimizdeki vakıf anlayışı, onun bizlere kazandırdığı manevi şuurun teşekkülüdür"


MEHMET NURİ ERSOY
Kültür ve Turizm Bakanı

BASINDA VGM TV'DE VGM
DUYURULAR
TÜM DUYURULAR »