DİL:

KURUMSAL

TARİHÇE TEŞKİLAT YAPISI VAKIF KAYITLAR ARŞİVİ MALİ TABLOLAR PLAN,PROGRAM VE RAPORLAR VGM ETİK KOMİSYONU

FAALİYETLER

HAYIR HİZMETLERİ YATIRIMLAR KÜLTÜREL FAALİYETLER ULUSLARARASI FAALİYETLER RESTORE EDİLEN TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI

VAKIFLARIMIZ

VAKIFLARIMIZ

VAKIF İŞLEMLERİ

VAKIF NASIL KURULUR ? VAKIF SORGULAMA BEYANNAME - BİLDİRİM, İSTİSNA VE MUAFİYETLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ ULUSAL RİSK DEĞERLENDİRME PROJESİ (MASAK) VAKIFLARIN E_TEBLİGAT ADRESLERİ

YAYINLAR

YAYINLAR

MEVZUAT

MEVZUAT

BİLGİ EDİNME

BİLGİ EDİNME MEVZUATI İLİŞKİLİ BAĞLANTILAR SIKÇA SORULAN SORULAR

İLETİŞİM

İLETİŞİM

GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI
TR - EN

İÇ DENETİM BİRİM BAŞKANLIĞI YILLIK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN BURHAN ERSOY BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

25.01.2022

İç Denetim Birim Başkanlığı Yıllık Değerlendirme Toplantısı, Genel Müdürümüz Sayın Burhan ERSOY’un başkanlığında, Genel Müdür Yardımcımız Sayın Aydın Cem ASLANBAY ve İç Denetçilerimizin katılımları ile gerçekleştirildi.

İç Denetim Başkanı’nın sunumuyla başlayan toplantıda, 2021 yılında gerçekleştirilen denetim ve danışmanlık çalışmaları, kalite güvence ve geliştirme programı kapsamında dönemsel gözden geçirme sonuçları aktarılmıştır. 2022 yılı programı hazırlık sürecine ilişkin bilgi verilen toplantıda, öne çıkan denetim ve danışmanlık konuları ve hizmet içi eğitim planı sunuldu.

Genel Müdürümüzün değerlendirmeleri ve İç Denetçilerimizin bilgilendirmeleri çerçevesinde 2022 yılı İç Denetim Programı taslağında yer alan konular müzakere edilerek nihai halini aldı. Toplantıda Genel Müdürümüz, çalışılacak konulara ilişkin iç denetim faaliyetlerinin sağlayabileceği katkılar hususunda talimat ve tavsiyelerde bulundu.

YÜKLENİYOR

"Vakıflarla ilgili konulara gelince; bilinmektedir ki vakıflar memleketimizin mühim bir servetini teşkil eder. Bu servetten millet ve memleketin gerektiği şekilde istifade edebil​mesi için Şer'iyye Vekâletiyle beraber bütün Bakanlar Kurulunun ve hatta Yüce Meclisin bu hususu ehemmiyetle tetkik ile bu büyük müessesenin haraplıktan korunmasını ve memlekete faydalı bir hale konulmasını temenni eylerim."

Mustafa Kemal ATATÜRK

1 Mart 1922, TBMM

Devamını Oku »

"Vakfedenin şartı, Allah ve Resulü’nün sözü gibidir."

SİNAN AKSU

Vakıflar Genel Müdürü

 

 

"Vakıflar iyilik ve takvada yarışınız ilahi emrinin tecessüm etmiş halidir."

Recep Tayyip ERDOĞAN

TC.CUMHURBAŞKANI

 

 

"Bizim medeniyetimizdeki vakıf anlayışı, onun bizlere kazandırdığı manevi şuurun teşekkülüdür"


MEHMET NURİ ERSOY
Kültür ve Turizm Bakanı

BASINDA VGM TV'DE VGM
DUYURULAR
TÜM DUYURULAR »