DİL:

KURUMSAL

TARİHÇE TEŞKİLAT YAPISI VAKIF KAYITLAR ARŞİVİ MALİ TABLOLAR PLAN,PROGRAM VE RAPORLAR VGM ETİK KOMİSYONU

FAALİYETLER

HAYIR HİZMETLERİ YATIRIMLAR KÜLTÜREL FAALİYETLER ULUSLARARASI FAALİYETLER RESTORE EDİLEN TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI

VAKIFLARIMIZ

VAKIFLARIMIZ

VAKIF İŞLEMLERİ

VAKIF NASIL KURULUR ? VAKIF SORGULAMA BEYANNAME - BİLDİRİM, İSTİSNA VE MUAFİYETLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ ULUSAL RİSK DEĞERLENDİRME PROJESİ (MASAK) VAKIFLARIN E_TEBLİGAT ADRESLERİ

YAYINLAR

YAYINLAR

MEVZUAT

MEVZUAT

BİLGİ EDİNME

BİLGİ EDİNME MEVZUATI İLİŞKİLİ BAĞLANTILAR SIKÇA SORULAN SORULAR

İLETİŞİM

İLETİŞİM

GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI
TR - EN

“ETKİLİ YÖNETİMİN ANAHTARI: İÇ KONTROL” KONULU EĞİTİME KATILDIK.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi, Denetim ve Risk Yönetimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASBÜDRM) tarafından 25 Kasım 2019 tarihinde düzenlenen “Etkili Yönetimin Anahtarı: İç Kontrol” konulu eğitim programına Kurumumuz İç Denetim Birim Başkanlığından Başkan Murat YEĞENOĞLU,  Başkan Yardımcısı A. Hakan GÜNEY, İç Denetçi Kerim ALAŞ, Rehberlik ve Teftiş Başkanlığından Başmüfettiş Çağatay YARAR ve Strateji ve Geliştirme Daire Başkanlığından Vakıf Uzmanı Hatice KARADAYI katılmıştır.

İç Kontrol Enstitüsü Türkiye Başkanı Dr. Bertan KAYA’ nın sunum yaptığı eğitim programında, Türk tipi etkili yönetimde başarı kuralları, etkili bir yönetim için iç kontrol sisteminin gerekliliği, iç kontrol sistemin oluşturulmasında izlenecek yol haritası yanında birçok değerli bilgiler edinilmiştir. Eğitim programını düzenleyen ASBÜDRM Başkanı Dr. Halis KIRAL ve ekibine teşekkür ederiz.  
 

YÜKLENİYOR

"Vakıflarla ilgili konulara gelince; bilinmektedir ki vakıflar memleketimizin mühim bir servetini teşkil eder. Bu servetten millet ve memleketin gerektiği şekilde istifade edebil​mesi için Şer'iyye Vekâletiyle beraber bütün Bakanlar Kurulunun ve hatta Yüce Meclisin bu hususu ehemmiyetle tetkik ile bu büyük müessesenin haraplıktan korunmasını ve memlekete faydalı bir hale konulmasını temenni eylerim."

Mustafa Kemal ATATÜRK

1 Mart 1922, TBMM

Devamını Oku »

"Vakfedenin şartı, Allah ve Resulü’nün sözü gibidir."

SİNAN AKSU

Vakıflar Genel Müdürü

 

 

"Vakıflar iyilik ve takvada yarışınız ilahi emrinin tecessüm etmiş halidir."

Recep Tayyip ERDOĞAN

TC.CUMHURBAŞKANI

 

 

"Bizim medeniyetimizdeki vakıf anlayışı, onun bizlere kazandırdığı manevi şuurun teşekkülüdür"


MEHMET NURİ ERSOY
Kültür ve Turizm Bakanı

BASINDA VGM TV'DE VGM
DUYURULAR
TÜM DUYURULAR »