DİL:

KURUMSAL

TARİHÇE TEŞKİLAT YAPISI VAKIF KAYITLAR ARŞİVİ MALİ TABLOLAR PLAN,PROGRAM VE RAPORLAR VGM ETİK KOMİSYONU

FAALİYETLER

HAYIR HİZMETLERİ YATIRIMLAR KÜLTÜREL FAALİYETLER ULUSLARARASI FAALİYETLER RESTORE EDİLEN TAŞINMAZ VAKIF KÜLTÜR VARLIKLARI

VAKIFLARIMIZ

VAKIFLARIMIZ

VAKIF İŞLEMLERİ

VAKIF NASIL KURULUR ? VAKIF SORGULAMA BEYANNAME - BİLDİRİM, İSTİSNA VE MUAFİYETLER VAKIF İSTATİSTİKLERİ ULUSAL RİSK DEĞERLENDİRME PROJESİ (MASAK) VAKIFLARIN E_TEBLİGAT ADRESLERİ

YAYINLAR

YAYINLAR

MEVZUAT

MEVZUAT

BİLGİ EDİNME

BİLGİ EDİNME MEVZUATI İLİŞKİLİ BAĞLANTILAR SIKÇA SORULAN SORULAR

İLETİŞİM

İLETİŞİM

GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI
TR - EN

İÇ DENETİM EĞİTİMİ 21-23 HAZİRAN 2022 TARİHİNDE HATAY'DA YAPILDI

Kurumumuz İç Denetçilerinin katıldığı "İç Denetim Uygulamaları" konulu mesleki eğitim 21-23 Haziran 2022 tarihlerinde Hatay'da gerçekleştirilmiştir.

6698 sayılı KVKK konusunda bizleri aydınlatan Kişisel Verileri Koruma Kurumu Başkanlığı Uzmanları Sayın Mert AKÇASOY ve Şeref İŞCAN'a, Suistimal Riskleri ve Kontrolleri konusunda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İç Denetçisi Sayın Zafer DEMİRCİ'ye, İletişim ve İlişki Yönetimi konusunda Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi öğretim görevlisi Sayın Doç Dr. Türker ELİTAŞ'a, organizasyonla ilgili her türlü desteği sağlayan Hatay Vakıflar Bölge Müdürü Sayın Ümit Gökhan ÇİÇEK ile Bölge Müdürlüğü çalışanlarına İç Denetim Birim Başkanlığı olarak teşekkürlerimizi sunarız.

YÜKLENİYOR

"Vakıflarla ilgili konulara gelince; bilinmektedir ki vakıflar memleketimizin mühim bir servetini teşkil eder. Bu servetten millet ve memleketin gerektiği şekilde istifade edebil​mesi için Şer'iyye Vekâletiyle beraber bütün Bakanlar Kurulunun ve hatta Yüce Meclisin bu hususu ehemmiyetle tetkik ile bu büyük müessesenin haraplıktan korunmasını ve memlekete faydalı bir hale konulmasını temenni eylerim."

Mustafa Kemal ATATÜRK

1 Mart 1922, TBMM

Devamını Oku »

"Vakfedenin şartı, Allah ve Resulü’nün sözü gibidir."

SİNAN AKSU

Vakıflar Genel Müdürü

 

 

"Vakıflar iyilik ve takvada yarışınız ilahi emrinin tecessüm etmiş halidir."

Recep Tayyip ERDOĞAN

TC.CUMHURBAŞKANI

 

 

"Bizim medeniyetimizdeki vakıf anlayışı, onun bizlere kazandırdığı manevi şuurun teşekkülüdür"


MEHMET NURİ ERSOY
Kültür ve Turizm Bakanı

BASINDA VGM TV'DE VGM
DUYURULAR
TÜM DUYURULAR »